Kúpiť boxovacie vrece – e-shop

Sprievodca výberom
boxovacích vriec


Boxovacie vrece  >  Boxovacie vrece a pomôcky aktuálne už od 1,40 €

Boxovacie vrece a pomôcky aktuálne už od 1,40 €

Veľkolepé týždne zimných zliav sú tu a vy si môžete zaobstarať aj obľúbené pomôcky pre boxovanie za skutočne atraktívne ceny.

Fitness box je populárne aeróbne cvičenie, vďaka ktorému sa dá výrazne schudnúť a mať tak dobrý pocit zo seba aj svojho tela.

Boxovacie vrecia, boxovacie hrušky, boxovacie trenažéry - všetko pre box v tej najlepšej kvalite ponúka priamo výrobca inSPORTline. V e-shope ďalej nájdete tovar značiek Spartan, Marbo Šport, Prosmart a Meteor (napríklad chránič zubov Spartan za 1,40 €).

Na tomto webe zistíte, ako vybrať boxovacie vrece a ostatné pomôcky pre box, aj veľa ďalších informácií.

Boxovacie vrece inSPORTline 20-50 kg, ktoré vidíte na obrázku, je v januári 2016 zľavnené na 58,50 €.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 14. 1. 2016


Odporúčame boxovacie vrece


Ďalšie novinky

Hákovacie boxovacie vrece

Hákovacie boxovacie vrece má špecifický tvar, ktorý umožňuje nácvik boxerskej techniky zvanej hákovanie. Dodáva sa uchytené na reťaziach a musí byť z dobrého materiálu a pevne ušité, aby veľa vydržalo.

1. 8. 2016

Na olympiádu jazdí amatérski boxeri

Box je najčastejšie prevádzkovaný individuálny šport na svete. Vznikol v 18. storočí vo Veľkej Británii a dnes sa už delí na mužský aj ženský.

28. 4. 2016

Július Torma - najslávnejší slovenský boxer

Narodil sa v medzivojnovom období v Budapešti, ale nakoniec to bol najslávnejší slovenský boxer. Vybojoval pre vtedajšie Československo prvé zlato na olympijských hrách.

16. 3. 2016

Boxovaním proti stresu

Kúpiť si boxovacie vrece a odstrániť vďaka nemu stres sa môže zdať trochu idealistické, ale zároveň je na tom veľa pravdy.

8. 2. 2016

všetky novinky