Kúpiť boxovacie vrece – e-shop

Sprievodca výberom
boxovacích vriec


Boxovacie vrece  >  Výpredaj boxovacích vriec - tipy na darčeky pre deti i dospelých

Výpredaj boxovacích vriec - tipy na darčeky pre deti i dospelých

Boxovacie vrece, ktorý sa používa pri tréningu boxu aj fitness cvičenia, je skvelá pomôcka pre nácvik sebaobrany, všestranné posilňovanie, účinné odreagovanie aj prípadné schudnutie.

Navyše, súčasné boxovacie vrecia, hrušky a trenažéry sú natoľko dizajnovo vydarené, že smelo dotvorí moderný interiér, napr. pokoj teenagera.

Inšpirujte sa pri nákupe výpredajom boxovacích vriec, ktorý nájdete priamo na stránkach ich výrobcu inSPORTline:

Detské boxovacie vrecia s dokonalou absorpciou úderu

Za priaznivé ceny pod 35 € tu kúpite aj detské závesné boxovacie vrecia, navrhnuté pre nácvik účinnej úderovej techniky, správneho držania tela a techniky kopu. Hodí sa pre box, kickbox aj iné bojové športy. A vaši miláčikovia sa na nich môžu tiež vyvztekat, pretože sú tvrdé po celej ploche a vstrebú naozaj každý úder. Však aj pre dospelých platí, že stres má ísť von čo najskôr.

Výhodnejšie než z bazáru

V e-shope zoženiete boxovacie vrecia často lacnejšie ako v bazáre, a pritom budú fungl nové, čo je dobré aj z hľadiska hygieny. V dnešnom počítačovom veku sa musí cielene hýbať každé dieťa, a darček v podobe boxovacieho vreca je ideálny tip, ako ho priviesť k pohybu, ktorý je zábavný a navyše dostupný v domácich podmienkach.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 23. 10. 2015


Odporúčame boxovacie vrece


Ďalšie novinky

Hákovacie boxovacie vrece

Hákovacie boxovacie vrece má špecifický tvar, ktorý umožňuje nácvik boxerskej techniky zvanej hákovanie. Dodáva sa uchytené na reťaziach a musí byť z dobrého materiálu a pevne ušité, aby veľa vydržalo.

1. 8. 2016

Na olympiádu jazdí amatérski boxeri

Box je najčastejšie prevádzkovaný individuálny šport na svete. Vznikol v 18. storočí vo Veľkej Británii a dnes sa už delí na mužský aj ženský.

28. 4. 2016

Július Torma - najslávnejší slovenský boxer

Narodil sa v medzivojnovom období v Budapešti, ale nakoniec to bol najslávnejší slovenský boxer. Vybojoval pre vtedajšie Československo prvé zlato na olympijských hrách.

16. 3. 2016

Boxovaním proti stresu

Kúpiť si boxovacie vrece a odstrániť vďaka nemu stres sa môže zdať trochu idealistické, ale zároveň je na tom veľa pravdy.

8. 2. 2016

všetky novinky