Kúpiť boxovacie vrece – e-shop

Sprievodca výberom
boxovacích vriec


Boxovacie vrece  >  Boxovacie vrece nie je len pre boxerov. Skúste napríklad fitbox

Boxovacie vrece nie je len pre boxerov. Skúste napríklad fitbox

Baví vás skúšať nové športy? Potrebujete sa účinne odreagovať od starostí, prípadne schudnúť? Tak to by sa vám mohol páčiť fitbox.

Spočiatku je určite dobré navštíviť niekoľko profesionálnych lekcií, aby ste si osvojili kopy a údery, naučili sa správne posilňovať a tiež uplatňovať záverečnej pretiahnutie čiže strečing. Potom si môžete zaobstarať domov boxovacie vrece a trénovať pekne v súkromí, bez akýchkoľvek obmedzení.

Tipy na boxovacie vrecia a doplnky

Najobľúbenejšie boxovacie vrecia sú plniaci (20 až 50 kg, v akcii do 60 €, príp. 40 až 80 kg do 75 €), vyrobené z odolnej syntetickej kože. Podľa skúseností ženám spočiatku bohato stačí predvyplnených 20 kg, zatiaľ čo muži už čoskoro potrebujú viac. Vďaka variabilite získa každý to, čo potrebuje.

Podľa odborníkov má takmer 90% slovenskej populácie problémy s chrbtom, a práve fit box program dokáže každého záujemcu čoskoro dostať do svalovej rovnováhy, čím sa dá predísť budúcim bolestiam chrbta. Neoceniteľná je tiež získaná psychická kondícia a zvýšené sebavedomie. Box je vhodná aktivita aj pre tých, ktorí z nejakého dôvodu prestali hrať hokej a hľadajú niečo podobné.

Praktické je zároveň zaobstarať k boxovacímu vreci doplnky: fitness podložku, univerzálny držiak pre umiestnenie na strop a boxerské rukavice. Vyberte si napr. obľúbené bezprstové do 15 €, ktoré sú na trhu vo veľkostiach XS až XXL.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 22. 10. 2015


Odporúčame boxovacie vrece


Ďalšie novinky

Na olympiádu jazdí amatérski boxeri

Box je najčastejšie prevádzkovaný individuálny šport na svete. Vznikol v 18. storočí vo Veľkej Británii a dnes sa už delí na mužský aj ženský.

28. 4. 2016

Július Torma - najslávnejší slovenský boxer

Narodil sa v medzivojnovom období v Budapešti, ale nakoniec to bol najslávnejší slovenský boxer. Vybojoval pre vtedajšie Československo prvé zlato na olympijských hrách.

16. 3. 2016

Boxovaním proti stresu

Kúpiť si boxovacie vrece a odstrániť vďaka nemu stres sa môže zdať trochu idealistické, ale zároveň je na tom veľa pravdy.

8. 2. 2016

všetky novinky