Kúpiť boxovacie vrece – e-shop

Sprievodca výberom
boxovacích vriec


Boxovacie vrece  >  Boxovacie vrece - pre tých, ktorí chcú trénovať aj cez sviatky

Boxovacie vrece - pre tých, ktorí chcú trénovať aj cez sviatky

Súčasné športové centrá umožňujú trénovať nielen klasický box, ale tiež fitbox a ďalšie podobné cvičenia, určené aj pre ženy. A ak si zaobstaráte, napríklad k Vianociam, boxovacie vrece, môžete sa udržiavať v kondícii aj doma.

Boxovanie je výborná aktivita pre schudnutie, vytvarovanie a spevnenie postavy. Poskytuje aj dokonalé psychické odreagovanie - buďte si istí, že pri boxovaní pustíte všetko z hlavy. Často tiež dopĺňa iné športy. 

A teraz pomôcky k boxu - pozrieme sa na najpredávanejšie boxovacie vrecia a trenažéry slovenského importéra inSPORTline, ktorý ich zasiela prostredníctvom vlastného e-shopu: 

Závesné boxovacie vrece s náplňou 20 až 50 kilogramov, v akcii za 43,30 €. Navrhnuté k nácviku účinnej úderovej techniky, správneho držania tela a techniky kopu. Vhodné pre box, kickbox aj iné bojové športy. Má veľa pozitívnych hodnotení zákazníkov, ako výrobok s dobrým pomerom ceny a kvality. Ideálne pre domáce využitie a boj s následkami vianočného prejedania!

Boxovací trenažér pre nácvik úderov aj kopov, samostatne alebo vo dvojici, za 156 €. Je to v podstate boxovacie vrece na podstave, zvané tiež totem. Vyskúšať si ho môžete vo fitnescentre, do ktorého sa vyberte hlavne s dostatkom tekutín a vlastným uterákom. Oblečenie aj obuv stačí bežné športové, bandáže alebo fitbox rukavice na ochranu rúk Vám tam zapožičajú.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame boxovacie vrece


Ďalšie novinky

Hákovacie boxovacie vrece

Hákovacie boxovacie vrece má špecifický tvar, ktorý umožňuje nácvik boxerskej techniky zvanej hákovanie. Dodáva sa uchytené na reťaziach a musí byť z dobrého materiálu a pevne ušité, aby veľa vydržalo.

1. 8. 2016

Na olympiádu jazdí amatérski boxeri

Box je najčastejšie prevádzkovaný individuálny šport na svete. Vznikol v 18. storočí vo Veľkej Británii a dnes sa už delí na mužský aj ženský.

28. 4. 2016

Július Torma - najslávnejší slovenský boxer

Narodil sa v medzivojnovom období v Budapešti, ale nakoniec to bol najslávnejší slovenský boxer. Vybojoval pre vtedajšie Československo prvé zlato na olympijských hrách.

16. 3. 2016

Boxovaním proti stresu

Kúpiť si boxovacie vrece a odstrániť vďaka nemu stres sa môže zdať trochu idealistické, ale zároveň je na tom veľa pravdy.

8. 2. 2016

všetky novinky