Kúpiť boxovacie vrece – e-shop

Sprievodca výberom
boxovacích vriec


Boxovacie vrece  >  Ako schudnúť? Fitbox - vymláť kila zo seba!

Ako schudnúť? Fitbox - vymláť kila zo seba!

Fitbox je pomerne mladá športová aktivita vychadzajúca z desiatky rokov starých princípov.

Fitbox nie je klasické boxovanie, ale cvičenie kombinujúce výhody boxu s prvkami fitness. A práve vďaka tomu si v posledných rokov Fitbox vydobyl velkú priazeň ako u ženskej tak u mužskej časti priaznivcov tohto silového a fitness cvičenia.

Päť plus pre fitbox cvičenie

  1. Intenzívne a efektívne cvičenie pre ženy aj mužov
  2. Nie je náročné na zvláštne pohybové zručnosti
  3. Je skvelou voľbou pri redukcii nadváhy
  4. Účinne odburáva stres a napätia
  5. Zlepšuje koordináciu a stabilitu tela

Ako správne cvičiť fitbox?

Zo začátku cvičte fitbox v kratších intervaloch a dbajte na správne vykonávanie jednotlivých úderov a kopov. Snažte sa cvičiť v tempe, ktoré prispôsobíte svojim schopnostiam a postupne záťaž cvičenia zvyšujte.

Medzi sériami robte krátke cca 1 minútové pauzy tak, aby ste boli schopný cvičiť aspoň 20-30 minút.

Pro redukciu nadváhy a zvýšenie kondície cvičte radšej 3x týždenne 20 minút ako 1x týždenne hodinu!  

A vybavenie pre fitbox? Boxerské rukavice aj trenažéry

Špičkové boxerské rukavice inSPORTline Creedo kúpite už za 17,80 € (v akcii). Majú povrch vyrobený zo syntetickej kože, vetracie otvory, zapínanie na suchý zips.

Boxerské rukavice inSPORTline Creedo

Rukavice majú dlhoročnú životnosť a sú veľmi nenáročné na údržbu. Vďaka týmto výborným vlastnostiam sú boxerské rukavice inSPORTline Creedo veľmi vyhľadávané. Veľkosti majú 10oz a 12oz (pre ženy a mužov).

Pre domáci i profi tréning je skvelou pomôckou Boxovací stojan inSPORTline s hruškou pre nácvik úderov a kopov. V e-shopoch ho kúpite za 200 eur, v akcii za menej ako 150 eur.

Fitbox je nenáročný na priestor

Namiesto výhovoriek efektívny tréning! Vystačíte si s voľným priestorom o celkových rozmeroch 2 x 2 m (optimálne 3 x 3 m) s možnosťou postavenia či zavesenia boxovacieho vreca. Zavesiť vrece možno zo stropu či zo steny s pomocou držiakov dostupných v e-shopoch.

 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 30. 10. 2014


Odporúčame boxovacie vrece


Ďalšie novinky

Hákovacie boxovacie vrece

Hákovacie boxovacie vrece má špecifický tvar, ktorý umožňuje nácvik boxerskej techniky zvanej hákovanie. Dodáva sa uchytené na reťaziach a musí byť z dobrého materiálu a pevne ušité, aby veľa vydržalo.

1. 8. 2016

Na olympiádu jazdí amatérski boxeri

Box je najčastejšie prevádzkovaný individuálny šport na svete. Vznikol v 18. storočí vo Veľkej Británii a dnes sa už delí na mužský aj ženský.

28. 4. 2016

Július Torma - najslávnejší slovenský boxer

Narodil sa v medzivojnovom období v Budapešti, ale nakoniec to bol najslávnejší slovenský boxer. Vybojoval pre vtedajšie Československo prvé zlato na olympijských hrách.

16. 3. 2016

Boxovaním proti stresu

Kúpiť si boxovacie vrece a odstrániť vďaka nemu stres sa môže zdať trochu idealistické, ale zároveň je na tom veľa pravdy.

8. 2. 2016

všetky novinky