Kúpiť boxovacie vrece – e-shop

Sprievodca výberom
boxovacích vriec


Boxovacie vrece  >  Chcete trénovať kopy a údery? Vyskúšajte nastaviteľný boxovací trenažér

Chcete trénovať kopy a údery? Vyskúšajte nastaviteľný boxovací trenažér

Novinkou na trhu je nastaviteľný boxovací trenažér Prosmart určený pre nácvik účinnej techniky kopu a úderu.

Boxovací trenažér Prosmart môžete zaobstarať dokonca v troch variantoch. Dve z nich sú v tvare reálneho tela tvarom i výškou a umožňujú maximálne efektívny tréning pre boxerov.

Nastaviteľný boxovací trenažér Prosmart TLS - H

Na obrázku je Nastaviteľný boxovací trenažér Prosmart TLS-H, ktorý je drahší ako klasická varianta s boxovacím valcom. Prosmart TLS - H však vyniká reálnym vzhľadom, boxer môže kontrolovať, do ktorej časti tela sa počas tréningu trafí. Výšku možno nastaviť v rozmedzí 158 - 190 cm.

Lacnejšou alternatívou (TLS-H stojí okolo 400 eúr) je klasický boxovací trenažér v tvare valca.

Nastaviteľný boxovací trenažér Prosmart TLS-G

Ten kúpite aj za menej ako 200 € a využijete ho k rovnakému tréningu. Samozrejmosťou sú všetky pozitívne vplyvy boxerského tréningu - zlepšovanie kondície, odbúravanie stresu, nácvik rýchlosti, sily a presnosti úderov.

Boxovacie trenažéry Prosmart sú novinkou na slovenskom trhu, v zahraničí sú obľúbené vďaka svojej kvalite, stabilite a variabilnosti. Varianty s reálnou postavou sú unikátnym riešením pre efektívny boxerský tréning.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 20. 2. 2014


Odporúčame boxovacie vrece


Ďalšie novinky

Hákovacie boxovacie vrece

Hákovacie boxovacie vrece má špecifický tvar, ktorý umožňuje nácvik boxerskej techniky zvanej hákovanie. Dodáva sa uchytené na reťaziach a musí byť z dobrého materiálu a pevne ušité, aby veľa vydržalo.

1. 8. 2016

Na olympiádu jazdí amatérski boxeri

Box je najčastejšie prevádzkovaný individuálny šport na svete. Vznikol v 18. storočí vo Veľkej Británii a dnes sa už delí na mužský aj ženský.

28. 4. 2016

Július Torma - najslávnejší slovenský boxer

Narodil sa v medzivojnovom období v Budapešti, ale nakoniec to bol najslávnejší slovenský boxer. Vybojoval pre vtedajšie Československo prvé zlato na olympijských hrách.

16. 3. 2016

Boxovaním proti stresu

Kúpiť si boxovacie vrece a odstrániť vďaka nemu stres sa môže zdať trochu idealistické, ale zároveň je na tom veľa pravdy.

8. 2. 2016

všetky novinky